Škola plivanja Swim Way od februara 2018. na lokaciji – Aqua Hollywoodland Ledine

Od februara 2018. godine škola plivanja Swim Way počinje da radi na još jednoj lokaciji. U pitanju je veoma popularni akva park Hollywood Land na Ledinama. Upravo ova lokacija obezbeđuje našim polaznicima odlične uslove za programe obuke neplivača i škole plivanja. Temperatura vode je od 29-31 stepen celzijusovih i ispravnost vode se redovno kontroliše.

Predškolci i školarci sa područja Novog Beograda, Zemuna, Surčina, Ledina, Jakova i okolnih krajeva, imaće priliku da sa nama u zabavnoj, drugarskoj i nadasve prijatnoj atmosferi nauče da plivaju.

Škola plivanja Swim Way vrši upis dece od 5-14 godina na bazenima Aqua Hollywoodland na Ledinama. Svi zainteresovani koji žele da se upišu u našu školu plivanja mogu pozvati broj telefona 064/165 0687 (Sanja) i zakazati besplatan probni čas.

Vidimo se!

Vaš SWIM WAY