Škola plivanja Swim Way od 16.septembra počinje sa radom na lokaciji u centru Beograda. Bazen OŠ “Kralj Petar Prvi” Stari grad je sledeća lokacija gde će mališani sa opštine Stari grad,
centra Beograda, Novog Beograda, Dorćola i okoline, imati priliku da plivaju sa nama. Škola plivanja Swim Way će raditi obuku neplivača i školu plivanja sa decom uzrasta 4-12 godina. Naravno dobrodošli su i oni koji žele da poprave i usavrše tehnike plivanja, kao i oni koji žele rekreativno da plivaju.
Predškolci i školarci sa Dorćola, Starog grada, centra Beograda i Novog Beograda (bazen je blizu Brankovog mosta) imaju priliku da svoje prve plivačke “korake” započnu baš sa nama. Bazen je dimenzija 10X5M dubine 90-110CM, temperatura vode 28 stepeni C.
Termini će biti radnim danima:
  • Utorak i Petak od 18h za mlađu grupu (4-6 godina)
  • Utorak i Petak od 19h za stariju grupu (6+ godina)
Upis novih članova je otvoren tokom cele godine! Vidimo se!