Škola plivanja za decu SWIM WAY na bazenu 25 Maj SC Milan Gale Muškatirović

Škola plivanja SWIM WAY počela je sa radom na bazenu SC Milan Gale Muškatirović (25 Maj) na Dorćolu. Devojčice i dečaci uzrasta 6-15 godina proći će kroz obuku neplivača, a zatim će raditi sa nama na usvajanju, korekciji i usavršavanju sve 4 osnovne tehnike plivanja. Neplivači takođe mogu da pohađaju prvo i našu Školu plivanja OŠ “Kralj Petar Prvi” koja se nalazi u neposrednoj blizini na Obilićevom vencu na bazenu koji je prilagođen deci neplivačima.

OVDE možete pogledati termine, kao i CENOVNIK naše škole plivanja. Naša škola plivanja je organizovana u saradnji sa vaterpolo klubom “Stari grad” tako da svi naši članovi koji žele, nakon savladavanja tehnika plivanja, mogu preći u školu vaterpola. Za više informacija možete nas pozvati na 065/214 1610.